90-te urodziny Pani Krystyny Malczewskiej Drukuj Email
piątek, 08 lutego 2019 08:38

4 stycznia 2019 r. dziewięćdziesiąte urodziny obchodziła Pani Krystyna Malczewska z Suchego Dębu. Z tej okazji Pani Wójt Henryka Król i Kierownik GOPS Pani Mirosława Dombrowska odwiedziły Jubilatkę, przekazując w imieniu społeczności gminnej najserdeczniejsze życzenia, upominek i kwiaty.
Nasza Jubilatka mimo drobnych dolegliwości jest sprawna i samodzielna, wraz z mężem Stefanem z którym wspólnie przeżyli 72 lata małżeństwa, doskonale się uzupełniają i cieszą się szacunkiem i miłością dzieci, których mieli troje, a teraz jeszcze dziewięciorga wnuków i jedenaściorga prawnuków z których są bardzo dumni.
Jak mówi Jubilatka nie zna recepty na długowieczność, po prostu tak się zdarzyło.
Jeszcze raz prosimy Pani Krystyno przyjąć najlepsze życzenia, dobrego zdrowia i długich lat życia w tak znakomitej formie, wśród kochającej rodziny, której nie zabrakło na uroczystości i gronie życzliwych Pani ludzi.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny