„Naukobus” z Centrum Nauki Kopernik w Suchym Dębie Drukuj Email
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 09:01

Gościem wójt gminy Henryki Król była wiceprzewodnicząca komisji samorządu terytorialnego i bezpieczeństwa publicznego, radna województwa pomorskiego Magdalena Sroka, która jako doradca społeczny Wicepremiera, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wzięła udział w prezentacji eksponatów z Centrum Nauki Kopernik, które do naszej gminy przyjechały w ramach wizyty „Naukobusa”.

Liczne eksponaty pozwoliły lepiej poznać i odkryć liczne zjawiska przyrodnicze. Zagadki i zabawy przygotowane przez animatorów to dobra droga do zgłębienia nauk ścisłych i przyrodniczych. Wesołe i uśmiechnięte miny uczniów udowodniły, że nauka przez zabawę to doskonały sposób na poznawanie świata wokół nas.

Ta nietypowa lekcja została przygotowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz gminę Suchy Dąb.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny