Uczniowie z wizytą w OSP Suchy Dąb Drukuj Email
poniedziałek, 03 czerwca 2019 12:30

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Suchym Dębie złożyli wizytę w OSP Suchy Dąb. Każdy młody człowiek pamięta szkolną czytankę „Jak Wojtek został strażakiem” i marzył o pracy w tym zawodzie. Dzieci z SP Suchy Dąb podczas wizyty w remizie poznały zasady udzielania pomocy, narzędzia, sprzęt i pracę strażaków. Odkryły tajniki wozów strażackich oraz ich bogate wyposażenie. Wielu uczniów zadeklarowało wstąpienie w szeregi młodzików strażackich w Suchym Dębie. Ich zapał oraz entuzjazm w przyszłości, może pomóc w ratowaniu życia i majątku ludzkiego. Przewodnikiem po remizie strażackiej w Suchym Dębie był Arkadiusz Dutkowski.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny