Projekt „Aktywni-Samodzielni-Kreatywni w powiecie gdańskim” - Aktywna Integracja Drukuj Email
środa, 19 czerwca 2019 19:40

W związku z udziałem Gminy Suchy Dąb w realizacji Projektu „Aktywni-Samodzielni-Kreatywni w powiecie gdańskim” - Aktywna Integracja w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w dniu 18 czerwca 2019 r. w Cedrach Wielkich odbyło się uroczyste spotkanie integracyjne, podsumowujące wspólne działania oraz osiągnięte efekty, wraz z wręczeniem certyfikatów kolejnym osobom, które w ramach Projektu uzyskały kwalifikacje zawodowe.

Działaniami projektowymi dotychczas objęto 18 osób zamieszkujących w Gminie Suchy Dąb, udział w Projekcie zakończyło 7 osób, które podjęły pracę. W dniu wczorajszym kolejne 2 osoby z naszej gminy odebrały certyfikaty uzyskania kwalifikacji zawodowych. Uczestnikom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów. Osoby nieaktywne zawodowo zachęcamy do skorzystania ze wsparcia projektowego w kolejnym etapie.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny