Podpisanie umowy z nowym przewoźnikiem Drukuj Email
czwartek, 29 sierpnia 2019 10:53

W dniu dzisiejszym została podpisana umowa z nowym przewoźnikiem, który zapewni dowóz dzieci i młodzieży do szkół na terenie Gminy Suchy Dąb. Nowym Wykonawcą została firma PKS Gdańsk, którą reprezentował osobiście Pan Rafał Goll - Prezes PKS Gdańsk sp. z o.o.

Dzięki porozumieniu Henryki Król - Wójt Gminy Suchy Dąb z Panem Prezesem PKS Gdańsk zapewni również przejazdy komercyjne na terenie naszej gminy od dnia 2 września 2019 na czas nieokreślony. Rozkład jazdy dostępny jest pod tym linkiem, pojawi się również dzisiaj na przystankach, sklepach oraz miejscach użyteczności publicznej.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny