Ślubowanie pierwszoklasistów na Westerplatte – Piękna lekcja historii Drukuj Email
piątek, 20 września 2019 08:10

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. „Obrońców Westerplatte” w Suchym Dębie, podobnie jak ich rówieśnicy przeżywają bardzo mocno swoje pierwsze dni w murach szkoły.

Wyjątkowym momentem jest również ślubowanie i włączenie młodego człowieka do szkolnej społeczności. Uczniowie klasy pierwszej z Suchego Dębu udali się na tę uroczystość na Westerplatte. To miejsce bohaterskiej obrony majora Sucharskiego, kapitana Dąbrowskiego i ich dzielnych żołnierzy. Pierwszoklasiści bardzo przeżywali tę podniosłą uroczystość. Towarzyszyli im w tym dniu rodzice, wychowawca, koledzy i koleżanki. Zastępca Wójta gminy Suchy Dąb Hanna Brejwo oraz dyrektor szkoły w Suchym Dębie Aleksandra Lewandowska życzyły wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom szkolnych sukcesów i satysfakcji z nauki.
     Uczniów do uroczystości na Westerplatte przygotowała wychowawczyni: Dorota Sudenis.

Uroczystość na Westerplatte odbyła się 19 września 2019 roku. 

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny