SP Suchy Dąb mistrzem powiatu w unihokeju dziewcząt Drukuj Email
wtorek, 05 listopada 2019 11:04

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Suchym Dębie rozegrany został turniej powiatowy dziewcząt w unihokeju. Gospodynie rozgrywek okazały się najlepsze w grze w hokeja bez łyżew. W drodze po mistrzostwo pokonały:

SP Suchy Dąb – SP Cedry Małe 6:0,
SP Suchy Dąb – SP Pomlewo 4:0,
finał SP Suchy Dąb – SP Trąbki Wielkie 3:1.

Skład zespołu: Karolina Arseniuk, Nadia Cysza, Maja Dampc, Małgorzata Greber, Karolina Grzebińska, Emilia Gulaszewska, Julia Kopczyńska, Martyna Kowalczyk, Marcelina Kowalczyk, Julia Kwaśnica, Nikola Miłosz i Julia Wuttkowska.

Najlepszym strzelcem turnieju została Karolina Grzebińska (7 bramek SP Suchy Dąb), najlepszą bramkarką Maja Dampc – SP Suchy Dąb.

Trenerami zwycięskiego zespołu są Michał Stępniak i Krzysztof Zyszczak.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny