SP Koźliny – Dzień Życia Drukuj Email
czwartek, 05 grudnia 2019 11:50

RATUJEMY, BEZPIECZNIE I ZDROWO ŻYJEMY” pod tym hasłem 27 listopada 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Koźlinach doskonalili swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy i ratowania ludzi. Dzieci pod kierunkiem doświadczonych Funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, Funkcjonariuszy Zespołu Medycznego Oddziałów Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, Dzielnicowego Gminy Suchy Dąb oraz pielęgniarki szkolnej zdobywały nowe kompetencje i uczyły się właściwych zachowań oraz skutecznego działania w nagłych, zaskakujących sytuacjach. Oprócz instrukcji i pokazów, uczniowie klas 0-VIII pod czujnym okiem zaproszonych gości, doskonalili umiejętności praktyczne przy zaaranżowanych stanowiskach. Młodzi ludzie zdobyli kolejne sprawności ratownicze po to, aby w razie nagłej potrzeby świadomie udzielić profesjonalnej pierwszej pomocy, pamiętając też o własnym bezpieczeństwie. Uczniowie wspaniale wywiązywali się ze swoich zadań oraz zdobyli „zaliczenia” i pochwały od swoich instruktorów.

Sylwia Lodańska

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny