Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Koźlinach Drukuj Email
środa, 15 stycznia 2020 15:00

Z pewnością większość z nas przechowuje w myślach obraz babci i dziadka, którzy krzątają się po kuchni tylko po to, aby przygotować ulubioną potrawę swoich wnucząt, wychodzą z nimi na spacer wbrew niesprzyjającej pogodzie, wstają wcześnie rano, żeby przygotować aromatyczne kakao. Z wdzięczności za całe dobro, cierpliwość, zdroje bezwarunkowej miłości stale otrzymywanej od ukochanych babć i dziadków uczniowie Szkoły Podstawowej im. Księdza Prałata Józefa Waląga w Koźlinach zorganizowali obchody ich święta. Aby umilić czas licznie przybyłym gościom, w piątek 10.01.2020 r., w szkole ponownie rozbrzmiały piękne kolędy i pastorałki, a sala gimnastyczna stała się sceną, na której przyszedł na świat maleńki Jezus. Najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych "U", "M" oraz "O" swoją wdzięczność wyraziły poprzez wykonanie piosenki "Nie miały aniołki", a także taniec przy akompaniamencie "Nie chcę Cię znać", co pozwoliło zaangażować publikę do wspólnego wykonania tego powszechnie znanego utworu. Uroczystość została też uświetniona występem baletowym, podczas którego młode tancerki z lekkością i gracją zaprezentowały swe umiejętności, wykonując grupowy układ choreograficzny. Uroczystość została zwieńczona przekazaniem życzeń oraz rozdaniem drobnych upominków przygotowanych przez uczniów szkoły.

Jak corocznie, Dzień Babci i Dziadka odbywający się w Szkole Podstawowej w Koźlinach, stał się dodatkową okazją do zacieśnienia więzi sąsiedzkich oraz zintegrowania lokalnej społeczności. Słodki poczęstunek przygotowali rodzice.

Nikola Brzozowska

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny