Wręczenie aktów nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego przez Panią Henrykę Król - Wójt Gminy Drukuj Email
piątek, 04 września 2020 09:53

1 września 2020 roku w Urzędzie Gminy w Suchym Dębie odbyło się przekazanie aktów nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego przez Panią Wójt Henrykę Król. Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczono 5 nauczycielom:

  • Pani Katarzynie Burczyńskiej,

  • Pani Monice Tarasiuk,

  • Pani Magdalenie Dymarkowskiej,

  • Panu Pawłowi Neumman,

  • Panu Andrzejowi Sarnowskiemu,

Wszyscy nauczyciele spełnili wymagania kwalifikacyjne i zdali egzaminy na wysokim poziomie. Świadczy to o dużym wkładzie pracy nauczycieli i zaangażowaniu w realizację powierzonych zadań. Przed wręczeniem aktu nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie.

Henryka Król - Wójt Gminy Suchy Dąb pogratulowała i życzyła dalszego rozwoju zawodowego dla dobra szkoły, a tym samym dla naszej gminy.

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny