Bezpłatne szkolenia online w ramach projektu "Akademia Kompetencji Cyfrowych" Drukuj Email
środa, 25 listopada 2020 15:19

Rozwój społeczności lokalnych w coraz większym stopniu zależy od dostępu do wiedzy oraz innowacyjnego myślenia i działania. W każdym z tych elementów ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie. Kompetencje cyfrowe w coraz większym stopniu stają się warunkiem pełnego funkcjonowania w aktualnych realiach, determinują nie tylko korzystanie z infrastruktury i usług, ale też pełne i świadome uczestnictwo w życiu społecznym, zawodowym i kulturalnym.

W związku z powyższym, w imieniu Związku Gmin Pomorskich, informuję o możliwości wzięcia udziału mieszkańców województwa pomorskiego w bezpłatnych szkoleniach on- line, w ramach projektu pt. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego”, którego grantobiorcą jest gmina Prabuty.

Warunkiem koniecznym do spełnienia kryterium rekrutacyjnego jest konieczność ukończenia w dniu szkolenia 25. roku życia.

Realizowane są następujące szkolenia:

Lp. Nazwa szkolenia Data Godzina
 1  Rodzic w Internecie 25.11.2020
26.11.2020
27.11.2020
  9:00
  9:00
  9:00
 2  Moje finanse i transakcje w sieci 28.11.2020
29.11.2020
  9:00
  9:00

 

Zainteresowanych uczestnictwem proszę o kontakt z p. Krzysztofem Fedorukiem: nr tel. 607 992 620; email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Plakat AKC

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny