Uroczyste pasowanie na uczniów w Gminie Suchy Dąb Drukuj Email
środa, 13 października 2021 16:35

Dnia 23 września 2021 r. odbyło się uroczyste „pasowanie na ucznia”. Tradycyjnie uczniowie Szkoły Podstawowej w Suchym Dębie wraz z opiekunami, rodzicami i gośćmi udali się na Westerplatte. Na placu pod Pomnikiem Obrońców Wybrzeża w obecności warty honorowej tj. Żołnierzy z Samodzielnej Grupy Odtworzeniowej "ASG Grot Tczew", Sztandaru i przybyłych gości - dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Kolejne uroczyste ślubowanie odbyło się 13 października 2021 roku w Szkole Podstawowej w Koźlinach. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektorów obu placówek. W ten sposób, pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów szkoły, a na pamiątkę tak ważnej uroczystości, uczniowie otrzymali od Henryki Król - Wójta Gminy Suchy Dąb upominki i słodkości.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny