Noc w Bibliotece z 14 na 15 stycznia 2011 r. Drukuj Email
środa, 19 stycznia 2011 14:28
       Czy z książek nocą wychodzą ich bohaterowie? Czy przemykają po cichu między półkami? O tym i innych ciekawych rzeczach dowiedzieli się uczestnicy spotkania pt. „Noc w bibliotece”, która odbyła się z piątku 14.01.2011 na sobotę 15.01.2011r.
       Młodzież czynnie uczestniczyła w zajęciach. Był czas na rozmowy o literaturze, humorystyczne kalambury, wspólne oglądanie filmów, pyszną kolację i wiele innych atrakcji. Wszyscy dobrze się bawili i noc minęła jak błyskawica. Rano żałowaliśmy, że to już koniec, ale na pewno to powtórzymy.
       Dziękuję Wam droga młodzieży za zaangażowanie, fajną atmosferę, wspólne straszenie duchów (ha! ha! ha!) i uczestnictwo w zajęciach Gminnej Biblioteki Publicznej
w Suchym Dębie.
Do zobaczenia!

Agnieszka Księżak
 

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny