Kultura w sieci (1) Drukuj Email
środa, 01 kwietnia 2020 15:08

GBPSzanowni Państwo,

W trudnych, nieprzewidywalnych czasach przy braku dostępu do biblioteki polecam wszystkim strony internetowe, które przybliżą nas do kultury i obcowania ze sztuką. 

W minionych dniach znaleźliśmy się wszyscy w bardzo szczególnej i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Biblioteki, jak i wszystkie Instytucje Kultury zawiesiły swoją działalność. Dla większości z nas to zupełnie nowe wyzwanie i niekoniecznie łatwe doświadczenie.

Niespodziewanie szybko sporo wydarzeń kulturalnych i szkoleniowych przeniosło się do internetu. Chciałabym przedstawić Państwu kilka ciekawych wydarzeń i wpisów, którym warto poświęcić chwilę czasu. więcej

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny