Kultura w sieci (2) Drukuj Email
środa, 01 kwietnia 2020 15:11

GBP

ZOSTAŃ W DOMU –

Przygotowałam dla was kolejne propozycje spotkań z kulturą w sieci

Wydawnictwo Dwie Siostry w czasie kwarantanny postanowiło zamieścić na swojej stronie  różnorodne pliki do pobrania karty pracy do wydruku i kolorowanki stworzone na podstawie książek oraz fragmenty tekstów do czytania. Można je bezpłatnie pobrać i korzystać z nich wspólnie z dziećmi. Znajdziecie tam Państwo rysunki Piotra Sochy, autor książek PszczołyDrzewa oraz Piotra Karskiego, autora książek W góry! i W morze!   

Na stronie wydawnictwa Olesiejuk pojawiła się darmowa książka elektroniczna, którą stworzyło wiele wspaniałych osób całkowicie za darmo. Książkę można pobrać ze strony wydawnictwa więcej

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny