BIBLIOTEKA DOSTĘPNA DLA CZYTELNIKÓW Drukuj Email
piątek, 08 maja 2020 08:50

GBP

Od 11 maja 2020 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Suchym Dębie będzie ponownie dostępna dla czytelników. Dzięki decyzji Pani Wójt Henryki Król po konsultacji z sanepidem i opracowanym wspólnie procedurom możemy udostępniać na zewnątrz woluminy z czego wszyscy bardzo się cieszymy. Mam nadzieję że ta informacja jest również długo oczekiwaną pozytywną wiadomością dla wszystkich czytelników. Miło będzie znowu się spotkać!
Poniżej przedstawiam nowe zasady wypożyczania i nowe godziny otwarcia biblioteki dla czytelników.

Do pobrania: ZASADY WYPOŻYCZANIA WOLUMINÓW W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SUCHYM DĘBIE więcej
   

Do zobaczenia!
Agnieszka Księżak
dyr. Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchym Dębie

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny